STRONA GŁÓWNA
O NAS CHOROBY KONTAKT


Dr Lidia Ruszkowska
Jesteśmy specjalistami II stopnia dermatologii i wenerologii z długoletnim stażem klinicznym i ambulatoryjnym.

Dr Lidia Ruszkowska jest ordynatorem Oddziału Dermatologii Dziecięcej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. Dr Grażyna Dziekan przez kilka lat pełniła funkcję zastępcy ordynatora tego odziału, obecnie pracuje jako specjalista dermatologii w Poradni Dermatologicznej w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie.


Dr Grażyna Dziekan

Prowadzimy także szeroką praktykę prywatną - dr Lidia Ruszkowska od 1992, a dr Grażyna Dziekan od 1999 r. Konsultujemy dzieci z najtrudniejszymi chorobami dermatologicznymi z całej Polski.

Współpracujemy z klinikami i szpitalami dziecięcymi w Warszawie oraz prowadzimy szkolenia specjalizacyjne dla dermatologów i pediatrów w dziedzinie dermatologii dziecięcej i wykłady doszkalające dla pediatrów. Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, publikujemy w Przeglądzie Dematologicznym i czasopismach specjalistycznych dla lekarzy pediatrów.

Pomimo wieloletniej praktyki aktywnie uczestniczymy w konferencjach i sympozjach krajowych i zagranicznych w dziedzinie dermatologii, pediatrii, alergologii i reumatologii. Jesteśmy współtwórcami Kliniki Zdrowej Skóry, której celem jest kształcenie pediatrów i rodziców w zakresie pielęgnacji dziecięcej skóry.

Poza pracą, która jest naszym wspólnym hobby różnimy się zainteresowaniami. Pasją dr Ruszkowskiej jest kynologia i dalekie podróże, a dr Dziekan - uprawa storczyków i poezja. Naszą dumą są dorosłe dzieci, każda z nas jest matką trzech synów.
Gabinet dermatologii dziecięcej i dorosłych
Plac Konstytucji 4 lok. 1 (wejście od Koszykowej) Warszawa
zapisy: +48 696 008 809